Позакласне читання 1 клас скачати скачать

Позакласне читання 1 клас скачати

УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ 1КЛАС ТЕМА: СТОРІНКАМИ ПРОЧИТАНИХ КНИГ МЕТА.
Назва УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ 1КЛАС ТЕМА: СТОРІНКАМИ ПРОЧИТАНИХ КНИГ МЕТА Дата 08.02.2014 Розмір 30.67 Kb. Тип Урок bibl.com.ua > Туризм > Урок УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. ТЕМА : СТОРІНКАМИ ПРОЧИТАНИХ КНИГ. МЕТА :Активізувати читацьку пам’ять дітей,пробудити бажання читати книги самостійно;розвивати пам’ять ,монологічне мовлення; виховувати любов до книги. ОБЛАДНАННЯ :книги з українськими народними казками,казки народів світу, книги Л. Українки, Г. Бойка, П. Воронька та ін. ХІД УРОКУ Оголошення теми та мети уроку II. Розв’язування педагогічних задач.

а)Данилко допомагав сестрі прибирати у кімнаті. Іринка попросила його поскладати книги на поличці. Хлопчик зняв усі книжки, протер їх і поличку сухою ганчіркою і почав складати. Великоформатні книжки він поставив на поличці спереду, середньоформатні та книжки-малюки- позаду. Як ви вважаєте,чи правильно розмістив книжки хлопчик ? Чому? б) Сашко читав книжку.

Раптом подзвонили в двері. Хлопчик швидко заломив сторінку книжки, сунув під пахву і побіг відчиняти. Чи правильно вчинив Сашко? Як треба поводитися з будь-якою книгою? в)Катруся і Петрик сперечалися. Дівчинка стверджувала, що казку «Ріпка» написав Ю. Ярмиш, а Петрусь переконував, що це українська народна казка. А Ю. Ярмиш написав дещо іншу казку, хоч подібну за змістом.

Однак суперечка не втихла. Тоді хлопчик запропонував дівчинці кілька книжок з казками. Як ви гадаєте,що запропонував Петрик Катрусі? Хто з дітей правий? III. Робота по орієнтуванню в групі книжок. - Розгляньте обкладинки книжок, представлених на нашій виставці.

Прочитайте їх назви. - Хто може визначити книжку про природу,книжку-збірку казок? - Як ви будете це робити? - Чому ви переконані, що це саме ті книжки, які нас цікавлять? ( Діти прочитують назви, розглядають малюнки на обкладинці і сторінках, а потім роблять відповідні висновки про належність книжки до відповідної теми. Біля дошки учитель виставляє 2 книжки. - Послухайте заголовки цих книжок:»Помагай», «Вишеньки».( Прізвища авторів закриті смужкою паперу.) - Розгляньте малюнки на книжечці і визначте, де книжечка П. Воронька, а де Л. Українки. - Що саме допомогло вам «впізнати» книжки?

IV. Читання вчителем твору вголос. Учитель виставляє групу розглянутих книжок і пропонує дітям відібрати ту, яку вони хочуть послухати. За бажанням більшості дітей учитель читає книжку (твір) уголос. V. Роздуми над прочитаним. - Чому ви вибрали саме цю книжку? Чим вона вас зацікавила?

- Як вона називається? - Яку назву має твір , який ви слухали? - Про що (кого) цей твір? Чи сподобався він вам, чим? VI. Гра “ Найбільше я люблю…»(Гра допоможе виявити, якому виду занять діти надають перевагу)

На дошці вивішується плакат з 4 малюнками і підписами( гуляти, гратися,дивитися телевізор,розглядати і читати книжки.) На аркушах паперу діти пишуть своє прізвище. - Розгляньте уважно плакат,визначте для себе і послідовно запишіть на аркуші те, що дуже любите робити, що робите із задоволенням, що робити не любите. Діти самостійно виконують завдання, потім здають учителеві. VII.

Підсумок. Рекомендації до самостійної діяльності з книжками в позаурочний час. - Діти, всі ми разом познайомилися з чудовими книгами. Вони відкривали вам кожного разу щось нове, цікаве. Ви залюбки розглядали,читали,шукали книжки в куточку читача, домашніх бібліотечках.

Ви переконалися в тому, що книга може дати відповідь на будь-яке питання, може стати найкращим порадником і другом. Завжди пам’ятайте про це і при кожній найменшій можливості розглядайте, читайте книги у свій вільний час. Творче завдання. Вдома намалювати малюнок до одного з почутих творів.

Скачать:


  • Позакласне читання 1 клас скачати

  • Позакласне читання 1 клас скачати
  • Популярные авторы: